Põhistrateegia

December 8, 2021

Baccarati lühijuhend mittehasartmängijatele

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Õhtu maapealses kasiinos või esmakordne võrgumäng eeldab, et peate valima mängu, mis ei tühjenda teie raha lühikese aja jooksul. Mäng, millel on tagasihoidlik maja eelis, mängu lihtsus ja sirgjooneline strateegia, on ideaalne. See on täpselt see, mida Baccarat teie heaks teeb. Selle lihtsa juhendi abil olete mõne minutiga valmis Baccarat mängima isegi mittemängurina.

Baccarati lühijuhend mittehasartmängijatele

Baccarati põhitõed: kuidas see töötab

Baccarati reeglid on lihtsad. Selle kasiinomängu eesmärk on saada rohkem kaarte kui teisel mängijal. Selleks peate panustama sellele, kas järgmine kaart on suurem või madalam kui 9. Võidu korral saate tasu vastavalt allpool loetletud koefitsientidele. Kui kaotate, olete lõpetanud.

Võiduvõimalused 

Kui panustate mustale, on teil 80% tõenäosus võita, kui järgmine kaart on 8 või suurem. Samuti on teil 20% tõenäosus kaotada, kui järgmine kaart on 7 või madalam. Kui panustate punasele, on teil võiduvõimalus 50/50, olenemata sellest, milline on järgmine kaart.

Panustamise strateegiad

On ainult üks panustamisstrateegia Baccarati mängimisel. See on alati mustale panustamine. Miks? Sest käe tulemust on lihtsam ennustada kui mis tahes teise käe tulemust. Ja kuna pole võimalust teada, kummal mängijal on parim käsi, on mõttekas panustada iga kord mustale.

Kuidas mängida Baccarati võrgus

Baccarati mängimine võrgus on lihtne, kui leiate hea mainega saidi mis pakub baccarat mänge. Seejärel järgige lihtsalt neid samme.

  1. 1. samm: hoiustage raha

Enne Baccarati võrgus mängimise alustamist veenduge, et teete oma kontole raha sisse. Mõned saidid nõuavad enne mängimist sissemakse tegemist. Teised võimaldavad teil mängida kohe pärast sissemakse tegemist. Mõlemal juhul peaksite oma kahjude katmiseks deponeerima piisavalt raha.

  1. 2. samm: valige oma mäng

Pärast raha sissemaksmist soovite mängu valida. Baccarati mänge on kahte peamist tüüpi. Nende hulka kuuluvad Ameerika Baccarat ja Euroopa Baccarat. Mõlemad pakuvad sarnaseid väljamakseid, kuid erinevad veidi nende toimimise poolest.

American Baccarat kasutab kolme kaardipakki. Ühes pakis on 52 kaarti, teises kahes aga 13 kaarti. Iga tekk jagatakse allapoole. Mängijad teevad panuseid, asetades žetoone mõlemale lauapoolele. Diiler pöörab üle alumisel pakil oleva ülemise kaardi, kui kõik mängijad on oma panused teinud.

Kui tulemus on 10 või rohkem, võidab pankur. Vastasel juhul võidab mängija, kes tegi suurima panuse.

Euroopa Baccarat kasutab nelja kaardipakki. Kahes pakis on 32 kaarti, ülejäänud kahes aga 16 kaarti. Kui kõik mängijad on panused teinud, jagab diiler igale mängijale kaheksa kaarti. Ülejäänud 12 kaarti asetatakse lauale tagurpidi. Taas võidab pankur, kui ta saab kokku üheksa või kümme punkti.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused
2024-05-22

Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused

Uudised