Baccarat ametlikud reeglid

Kõik, kes tunnevad huvi kasiinomängude vastu, on arvatavasti Baccaratist kuulnud. See on lihtne kaardimäng, mis hõlmab kahele pankurile ja pankrotipesale jagatud kaartide väärtuste võrdlemist. Betistajad püüavad ennustada, kumb käsi annab võidu parema väärtuse (lähim üheksale). Panuseid saab panna ka mõlema käe lipsule.

Bakalaureuse põhireeglid, millest kõik mängijad peaksid aru saama

Bakalaureuse põhireeglid, millest kõik mängijad peaksid aru saama

See on lihtne mäng õppida ja liigub ka kiiresti. Just need kaks funktsiooni muudavad selle kasiinomängurite seas väga populaarseks. See artikkel selgitab erinevaid baccarat 'i reegleid nii uute kui ka kogenud mängijate jaoks.

Bakalaureuse põhireeglid, millest kõik mängijad peaksid aru saama
Panuste tegemine

Panuste tegemine

Panused tehakse enne, kui kaarte loositakse. Pärast kaartide segamist panustavad mängijad panuse sellele käele, mida nad võidavad. Samuti võivad nad ennustada, et kaks kätt annavad sama summa - viigi panuse. Füüsilises kasiinos mängides panustavad mängijad panuse, pannes oma panuse väärtuses olevad žetoonid diilerilaua panustamissektsiooni.

Online kasiinodes sisestavad mängijad summa, millesse nad kavatsevad panustada, ja summa võetakse nende panustamiskonto rahakotist välja. Kui ring on käimas, ei tohi mängijad enam ühtegi panust teha ja nad peavad ootama järgmist vooru.

Panuste tegemine
Kaartide käsitlemine

Kaartide käsitlemine

Baccarati mängus jagatakse kaarte kingast, mis sisaldab kuut kuni kaheksat tekki. Neid kaarte segatakse omavahel. Nii mängijale kui pankurile jagatakse kaks kaarti. Ühtegi neist kätest ei seostata ei mängija ega kasiinoga.

Kahe ja üheksa vahel olevad kaardid kannavad nimiväärtust, samas kui kõigi teiste kaartide väärtus on null. Kaardid jagatakse ülespoole, mille järel mängija käe tulemus määrab, kas loositakse lisakaart. Üks käsi võib seista, kuna teine joonistab lisakaardi, sõltuvalt nende koguarvust.

Kaartide käsitlemine
Võit Baccarati mängus

Võit Baccarati mängus

Käsi, mille väärtus on üheksa või lähim (8), võidab kõigepealt. Kui kahe kaardi arv on üle üheksa, loetakse viimast numbrit, näiteks käsitatakse seitsme- ja viiekohaga (7 + 5 = 12) kahena. Kui kätt on esialgu kokku üheksa, näiteks viis ja neli, peetakse seda loomulikuks ja see makstakse kohe välja. Sama kehtib ka lipsu kohta.

Kui panus võidab, saab mängija väljamakse ühele (isegi raha). See tähendab, et nad võidavad panustatud panusega sarnase summa.

Võit Baccarati mängus
Baccarat strateegia

Baccarat strateegia

Arvestades, et mängijad ei saa kaartidega hakkama ega nendega manipuleerita, on keeruline sõnastada võitmisele suunatud strateegiat. Järelikult mängivad mängijad tavaliselt koefitsientide ja tõenäosusega ringi. Esimene ja levinum tava on vältida panuseid. Ehkki see maksab kenasti, on selle tekkimise tõenäosus äärmiselt väike.

Kaardiloenduse strateegia ei paku ka palju eeliseid. Selge strateegia puudumine mängus ei muuda seda siiski vähem populaarseks. Mängijatele meeldivad suured koefitsiendid, mida mäng pakub. Ka need, kellel pole palju kogemusi, armastavad seda, sest need sõltuvad enamasti õnnest.

Baccarat strateegia