Baccarat ametlikud reeglid

Baccarat on endiselt üks populaarsemaid, kui mitte juhtiv kaardimäng kasiinomängijate seas. See on säilitanud selle populaarsuse juba füüsiliste kasiinode päevil ja isegi sellel veebikasiinode ajastul. Selle populaarsuse võib omistada mitmele tegurile, näiteks mängu lihtsus ja madal maja serv.

Mis tahes tasemega mängijad saavad Baccarati mängudele teha ükskõik millise kolmest panusest. Seal on pankurikäsi, mängija käsi ja viik. See artikkel uurib kõiki neid panuseid eraldi. Vaadatakse, mida iga panus tähendab nii mängijale kui ka majale.

Tie panusTie Ennustused ja House EdgeMängija panusPankuri ja kõrvalpanused
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Tie panus

Tie panus

Selle panuse korral nõuab mängija nii mängija kui pankurikäe viigi seotust, kui mõlemale jagatakse kaks esimest kaarti. See tähendab, et kahe kaardi summa on sama. See aga ei tähenda, et kaks jagatud kaarti peaksid olema identsed.

Kuna arvestatakse viimast numbrit kokku üle üheksa, võivad need kaardid olla erinevad. Kui ühel käel on seitse ja kuus (kokku 13) ja teisel käes kaheksa ja viis (kokku 13), on mõlema käe väärtus kolm, mis tähendab, et võidab tie-panus.

Tie panus
Tie Ennustused ja House Edge

Tie Ennustused ja House Edge

Viigi panus maksab sõltuvalt konkreetsest kasiinost 8: 1 või 9: 1. Esmapilgul on need väga tulusad koefitsiendid. Maja servast vaadates selgub aga, miks enamik mängijaid seda väldib. Tie-panusega kaasneb ilmatu 14.4% maja serv, mis tähendab, et selle tõenäosus on väga ebatõenäoline.

Enamik mängijaid otsustab seda riskantset panust vältida ja on lihtne aru saada, miks. Siiski on neid, kes tunnevad õnne ja võtavad selle usuhüppe. Sellistel juhtudel on parem panustada madalale, kuna kaotamise võimalused on väga suured.

Tie Ennustused ja House Edge
Mängija panus

Mängija panus

See panus ennustab, et mängija käsi saavutab kokku üheksa või kaheksa, enne kui pankur käsi seda teeb. See on koos pankurpanusega palju populaarsem kui tiepanus. Selle tulemusega kihlveod mängivad 1,36% -lise servaga, mis on kasiinomängu osas mõistlikult õiglane.

Panus makstakse välja 1: 1, see tähendab, et mängija, kelle mängija panus võidab, saab sama palju võite, kui nad olid panustanud. See tähendab, et mängija võtab tagasi panustatud summa kaks korda rohkem. Mängijate panused on populaarseimad baccarat-panused.

Mängija panus
Pankuri ja kõrvalpanused

Pankuri ja kõrvalpanused

Pankuri panus on baccaratis kõige populaarsem. Paljud mängijad armastavad seda madala maja serva tõttu (1,06%), mis on soodsam kui nii mängija kui ka panus. Maja lahutab selle panuse korral siiski 5% mängija võitudest.

Külgpanused

Baccarati mängijad saavad mängu ka põnevamaks muuta, panustades külgpanuseid. Need varieeruvad olenevalt konkreetsest majast, milles mängitakse. Populaarsed külgpanused hõlmavad suuri ja väikeseid, Panda 8, Dragon boonust ja Dragon 7. Külgpanuste mängimine eeldab siiski, et mängijatel on koefitsientidest hea arusaam.

Pankuri ja kõrvalpanused
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi