Uudised

September 29, 2021

Mängu ülevaade: Evoplay Baccarat 777

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Evoplay Entertainment avaldas 2018. aastal Baccarat 777. Mäng säilitab kõik standardse Baccarati aspektid ja lisab spetsiaalse Lucky Sevensi panuse. Selle tulemusel saavad mängijad selle uue Baccarati versiooniga hõlpsalt rohkem võita. The reeglid on lihtsad ja liides võimaldab mängijatel hõlpsalt iga mänguetappi jälgida. Võtsime aega Baccarat 777 mängu testimiseks ja pakkusime välja kõigi funktsioonide jaotuse. 

Mängu ülevaade: Evoplay Baccarat 777

Reeglid

Mäng järgib baccarat põhireegleid. Mängijate eesmärk on võita käsi, mis on 9 -le kõige lähemal või sellega võrdne. Diiler kasutab kaheksa kaardipakki, kusjuures naljamehed kõrvaldatakse enne segamist. Seejärel panustavad mängijad ühele kolmest võimalusest:

 • Mängija panus
 • Pankur panus
 • Tasavägine panus

Tegelemine algab mängijale kahe näoga kaardiga ja pankurile veel kahe näoga kaardiga. Kui ükski käsi ei anna kaheksa või üheksa punkti, antakse mängijale kolm kaarti järgides kolmas kaart.

Sõltuvalt mängija loositud kaardi väärtusest võib diiler saada ka kolmanda kaardi. Lõpuks võidab vooru 9 punkti või lähima käega käsi.

Igal kaardil on Baccaratis erinev väärtus, nagu allpool kirjeldatud:

 • Äss - 1 punkt
 • 10, Jack, kuninganna ja kuningas - 0 punkti
 • 2 kuni 9 - näol märgitud väärtus

Baccarat 777 kõrvalpanused  

Baccarat 777 on tavapärasest baccaratimängust parem tänu täiendavatele panustamisvõimalustele. Sellega seoses saavad mängijad võimaluse hajutada riske ja teenida rohkem raha. Siin on kõik täiendavad panustamisvõimalused:

Spetsiaalsed paarid

Võite panustada ühele järgmistest paaritulemustest:

 • Mängijapaar - see panus võidab, kui mängijale jagatakse mis tahes ülikonnas kaks sama väärtusega kaarti ja ta maksab suhtega 10: 1

 • Täiuslik paar - võidab, kui mängijale jagatakse kaks identset kaarti. See on sama väärtus ja sama ülikond. Väljamakse on vahekorras 25: 1

 • Pankuripaar - see panus võidab, kui pankurile jagatakse mis tahes ülikonnas kaks sama väärtusega kaarti ja ta maksab suhtega 10: 1

 • Kumbki paar - panus võidab, kui mängijale või pankurile jagatakse mängu alguses mõni paar. Selle väljamakse suhe on 5: 1

Loomulik 9

Naturaalseid 9. kõrvalpanuseid on kahte tüüpi. Igaüks maksab suhtega 9: 1:

 • Mängija loomulik 9 - Võitis, kui kahe kaardi väärtus jagati mängijale alguses võrdseks 9 -ga
 • Banker's Natural 9 - Võitis, kui kahe kaardi väärtus jagati pankurile alguses 9 -ga

Õnnelik 7

See on kõige kasumlikum panus, mis maksab välja suhtega 77: 1. Võidad, kui pankurile või mängijale jagatud kaks kaarti on mis tahes masti seitsmesed.

Lisavõimalused

Baccarat 777 -l on üksikasjalik kasutajaliides, mis muudab mängu mängimise väga lihtsaks. 10, 25, 50 ja 100 pokkeri žetooni paremas alanurgas võimaldavad teil oma panuse suurust reguleerida. Keskel asuv tehingunupp aitab teil vooru alustada. Mäng jälgib iga panust, et saaksite oma panustamisajalugu jälgida. Lisaks saate vahetada demorežiimi ja pärisraha vahel.

Kohtuotsus

Evoplay Entertainment tegi Baccarat 777 kallal suurepärast tööd, valides kasiino lemmiku ja lisades keerdkäiku rohkemate panustamisvõimalustega. Maja serv jääb madalaks, 1,1%. Lihtsad reeglid tähendavad, et iga mängija saab mängu selgeks õppida ja olla kogenud mängijatega võrdsel tasemel.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused
2024-05-22

Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused

Uudised