Kuidas mängida

December 1, 2021

Kaartide loendamine Baccaratis: kuidas see toimib

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Baccaratis on kaartide loendamine sama tõhus kui blackjackis, kuigi vähesed inimesed on sellest teadlikud. Baccarat mängitakse kingast, seega muutuvad iga panusetüübi koefitsiendid kaartide jagamisel. Kaarte jälgides saate teha baccarat panuse, mis annab teile maja ees win-win eelise. Baccarati kaartide lugemist selgitatakse üksikasjalikult selles postituses.

Kaartide loendamine Baccaratis: kuidas see toimib

Baccarati kaartide loendamise näpunäited

Alustuseks peaksite tutvuge baccarat reeglitega enne kui proovite kaarte kokku lugeda. Esmalt jagab diiler mõlemale mängijale kolm kaarti pildiga allapoole ja pankurile ühe kaardi. Seejärel pöörab pankur oma kaardi näoga ülespoole, samal ajal kui mängijad pööravad oma kaardi tagurpidi.

Järgmisena valib pankur kaardid mängijate poole. Seejärel pöörab diiler viimase kaardi ümber ja teatab võidunumbri.

Kaartide lugemist kasutatakse selleks, et teha kindlaks, kas pankuril või mängijal on suurem tõenäosus võita baccarat online kasiinos. Tie panuse arvestamine on aja raiskamine. Enne loendusprotseduuri alustamist on vaja värsket 6 või 8 tekilist kinga, et saaksite kaarte algusest peale jälgida ja lisateavet hankida.

Baccarati kaartide loendamisel pole vaja kaarte jälgida. Selle probleemi lahendamiseks peate tegema lihtsat matemaatikat. Seejärel alustate loendamist nullist, kui kinga käivitatakse.

Lisate oma arvule ühe iga kord, kui märkate kingast jagatud ässa, kaks või kolm. Kahe neljale lisamine on vajalik, kui sellega tegeletakse.

Kõik need kaardid näitavad, et mängija panusel on suurem võimalus võita. Mängija panusest tuleb lahutada üks iga kord, kui ilmub üks kaartidest viis, seitse või kaheksa. Kui jagatakse kuus, arvestage oma panusest veel kaks maha. Ülejäänud kaartidel (9, 10, J, Q ja K) pole rahalist väärtust, kuna need ei mõjuta lõpparve.

Olete rohkem valmis panustama mängija positsioonile, kui arv kasvab, ja olete rohkem valmis panustama pankuri positsioonile, kui see langeb. Ülalkirjeldatud meetodil on võimalik jälgida, mitu kaarti on kingasse jäänud, kuid täpse näidu saamiseks tuleb kogusumma jagada kinga allesjäänud pakkide arvuga.

Kui jooksvate arv on 30 ja alles on jäänud vaid kuus tekki, saadakse tõeliseks arvuks viis – mitte väga suur arv. Alles on aga ainult kaks tekki; Seetõttu on tegelik arv 15 suurem kui jooksev arv, mis on 30. Nüüd saate lubada mängijal panustada, kui arv on 16 või rohkem.

Viimased mõtted Baccarati kaartide lugemisest

Baccaratis kaartide lugemise põhistrateegiat on lihtne mõista. Siiski võib kaartide lugemine live-kasiinos olla keeruline ja nõuda rohkem keskendumist.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused
2024-05-22

Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused

Uudised