Uudised

July 7, 2021

Võit Online Baccaratis: näpunäited ja strateegiad

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Arvatakse, et 15. sajandil pärineb Itaaliast, baccarat on tänapäeval üks populaarsemaid kasiinomänge. See tekitab rafineerituse ja glamuuri aistinguid, tänu mitte vähesel määral selle kujutamisele mitmes James Bondi filmis.

Võit Online Baccaratis: näpunäited ja strateegiad

Baccaratit on lihtne õppida, seega pole üllatav, et see on online-kasiino mängijate seas väga populaarne. Ja kuigi selles kaardimängus mängib õnne suurt rolli, pole valus meeles pidada mõningaid läbiproovitud strateegiaid, et suurendada lauavõidu võimalusi.

Kulutage aega tasuta mängudele

Need, kes on baccaratis uued, saavad mängu läbi tunda tasuta demomängu mängimine. Paljud online-kasiinod pakuvad tasuta versioone, mis aitavad algajatel mängijatel reeglitest paremini aru saada ja mõnda tehnikat proovida, riskimata rahaga. Samuti on veebipõhise baccarati tasuta mängimine suurepärane viis mängustrateegia väljatöötamiseks ja enesekindluse suurendamiseks, mis võib baccarati mängimisel päris raha eest midagi muuta.

Valige litsentsitud ja mainekad kasiinod

Ehkki enamik online-kasiinosid kaasab tänapäeval baccarat oma mängude nimekirja, on alati mõistlik hinnata kasiino kvalifikatsiooni ja mainet enne panustele raha kulutamist. Veebikasiinod, millel on seaduslikult litsents ja reguleeritud ning need, kes on saanud võrguhasartmängusektori auhindu, on head võimalused kaalumiseks.

Samuti tuleks online-kasiino valimisel arvestada selliste teguritega nagu pakutavate baccarat-mängude arv ja mitmekesisus ning atraktiivsed baccarat-boonused.

Panused ühele küljele

Mõned eksperdid soovitavad panuse teha ainult mängija käes või pankuri käes. Seda seetõttu, et pankuri ja mängija käed saavad ühel hetkel eelise. Samuti, kui mängija kaotab pankuri panuse, on soovitatav, et ta ootaks uue panuse asemel teist vooru. Kui aga mängija kaotab sama käega kaks korda, on soovitatav vahetada teisele käele.

Vältige All-In ja Tie panuseid

Ehkki võib olla põnev kogu raha ühe käega panna, on see ka halb mõte. Idee võita korraga tohutu rahasumma on ahvatlev; all-in panusega kaasneb aga äärmiselt suur oht, et mängija kaotab kogu oma bankrolli ühe korraga.

Samamoodi meelitab viigipanus mängijaid väljamaksega 8: 1. See tähendab, et mängija võib 100 dollari suuruse panuse korral võita 800 dollarit. Kuid tasub meeles pidada, et maja serv on minimaalselt 9,5%, mis kuulub kasiinomängumaja kõige kõrgemate servade hulka.

Seisa vastu soovile mängida pikki seansse

Mängijad, kes võida baccarati lauas võib tekkida kiusatus mängida rohkem veendumuses, et nad on võiduseerias. Samamoodi võivad mängijad, kes pole oma mänge võitnud, arvata, et nad saavad kaotusi tasa teha rohkem mängides. Sõltumata sellest, kas keegi võidab või kaotab, on mõistlik meeles pidada, et maja eelis on alati ülekaalus.

Mängijad saavad kindlaks määrata rahasumma, mida nad sooviksid võita. Kui nad on oma eesmärgi saavutanud, saavad nad mängu lõpetada. Samamoodi peaksid nad kindlaks määrama rahasumma, mida nad on nõus kaotama, ja kui see piir on saavutatud, võivad nad laualt lahkuda.

100% ajast online-baccaratis võitmiseks pole kindlat ennustusstrateegiat. Mängijad saavad siiski oma strateegiaid silmas pidades oma võimalusi parandada.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused
2024-05-22

Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused

Uudised