Uudised

July 21, 2021

Kuidas võita Baccarat Online: levinud vead, mida vältida

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Baccarat on kaardimäng, mis toob osalt tänu filmides kujutamisele meelde kõrgeid mänge, rafineeritust ja glamuuri. Tegelikus elus saavad mängijad aga kihla vedada mõistlikes kogustes raha, olenemata sellest, kas nad otsustavad minna maismaale kasiinosse või valivad Internetis reaalajas baccarati kasiino.

Kuidas võita Baccarat Online: levinud vead, mida vältida

Rahakassakahjude miinimumini viimine on osa mis tahes baccarati strateegiast; õnneks pole seda nii keeruline teha. Üks parimatest asjadest on õppida vigade kohta, mida mängijad tavaliselt teevad online baccarat mäng samade vigade tegemise vältimiseks. Siin on mõned neist.

Mängib liiga kiiresti

Võrreldes teiste maapealse kasiino lauamängudega, mängib baccarat tavaliselt kiiremini. Tunnis mängitavate käte arv on aga piiratud. Tavaliselt on see väiksem kui 100.

Seevastu online-baccarat-mängus saab iga tund mängida palju rohkem käsi. Tegelikult pole haruldane näha 500 kätt või rohkem tunnis. Sellise kiirusega minnes suureneb mängija risk.

Näiteks illustreerib mängur, kes panustab 2 dollarit käega ja mängib tunnis 500 kätt, kokku 1000 dollari suuruse riskiga. Kui maja serv on 1%, kaotab mängija iga tund, kui ta võrgus baccarat mängib, 10 dollarit. Veebibaccaratis aeglasem mängimine vähendab seetõttu mängija riski ja kaotusi.

Liiga suurte panuste tegemine igale käele

Panuse suuruse ja kaotuse suuruse vahel on otsene seos. Lihtsustatult öeldes: mida suurem on panus, seda suurem on kaotus. Seetõttu on lauamiinimum soovitatav panuse suurus live-kasiino baccaratis.

Põhimõte kehtib lisaks baccaratile ka paljudele teistele kasiinomängudele, kui mängijal pole servi. Kui mängijad ei kasuta tõhusalt eeliseid sisaldavaid hasartmängutehnikaid, näiteks kaardilugemist, pole neil eeliseid.

Kui mängija panustab käele 300 dollarit ja kasiino majaeel on 1%, kaotab ta käe keskmiselt 3 dollarit. Aga kui mängija panustab käele 10 dollarit, siis keskmiselt 0,10 dollarit või kümme senti käele. Need on keskmised näitajad paljude käte kohta, kuid pikemas perspektiivis on need palliväljakud, mis näitavad, kui palju mängijad võivad kaotada iga kord, kui panustavad.

Mängijale panustamise valimine

Üks kõige kasulikumaid baccarati näpunäiteid on vältida mängijale panustamise tegemist. Paljud mängijad teevad selle panuse valimisel vea, sest maja võtab pankuripanuselt 5% vahendustasu.

Kuid mõned mängijad ei võta arvesse seda, et pankurpanus on tegelikult turvalisem panus. Vaatamata 5-protsendisele maja kärpimisele on väljamakse pikas perspektiivis soodne, kuna maja serv on madalam. Mängija panus võidab aja jooksul 49,32%, võrreldes pankuri panusega 50,68%. Kindlasti on see väike erinevus, kuid see võib pikas perspektiivis anda püsiva kasvu.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
Mis on Dragon Bonus Side Bet
2021-12-15