Uudised

May 9, 2024

Brasiilia karmistab võrguhasartmängude maksmise reegleid: mida peate teadma

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Peamised pakkumised:

  • Brasiilia kehtestab uued maksereeglid, mis keelavad online-hasartmängude puhul krediitkaardi- ja krüptovaluutatehingud.
  • Määrused on osa laiemast algatusest, mille eesmärk on tagada turvalisemad ja ausamad online-hasartmängutavad.
  • Operaatorid peavad järgima rangeid juhiseid, sealhulgas moodustama rahalise reservi ja pakkuma mängijate tehingutes läbipaistvust.

Eelmisel kuul jõudis Brasiilia online-hasartmängude maailma pealkirjadesse, võttes kasutusele uued maksereeglid, mis muudavad oluliselt seda, kuidas operaatorid saavad Brasiilia klientidelt raha vastu võtta. Auhindade ja kihlvedude sekretariaadi (SPA) regulatiivpoliitika ja rahandusministeeriumi poolt liidu ametlikus päevikus avaldatud normatiivmäärus nr 615 tähistab pöördelist nihet Brasiilia lähenemisviisis reguleeritud võrguhasartmängudele.

Brasiilia karmistab võrguhasartmängude maksmise reegleid: mida peate teadma

Need muudatused on alles algus hasartmängueeskirjade neljaetapilisele kasutuselevõtule – plaani avalikustas Brasiilia rahandusministeerium aprillis. See algatus tuleneb seaduseelnõust 3 626 või seadusest 14 790, mille president Luiz Inacio Lula da Silva kiitis heaks 2023. aasta detsembris. Lisaks makseeeskirjadele hõlmab see esimene etapp ka tehnilisi ja turvastandardeid, mille eesmärk on edendada võrguhasartmängude maastikku.

Uute reeglite kohaselt on mitmesugused traditsioonilised ja kaasaegsed makseviisid, sealhulgas krediitkaardid, krüptovaluutad, sularaha, maksekviitungid ja tšekid, hasartmängukontodele raha deponeerimiseks välja jäetud. Elektroonilised ülekanded on nüüd ainus heakskiidetud meetod, kusjuures iga konto jaoks on vaja Brasiilia keskpanga luba. Selle sammu eesmärk on tugevdada ohjad finantstehingutes hasartmängusektoris, tagades läbipaistva ja turvalise keskkonna nii mängijatele kui ka operaatoritele.

Vaadake määrusi lähemalt

Uute eeskirjade kohaselt seisavad operaatorid silmitsi rangete tingimustega. Nad ei saa vastu võtta makseid kontodelt, mis pole mängija jaoks registreeritud, ega osaleda kolmandate isikute ülekannetes. Lisaks on mängijate ja operaatorite vaheline vahendaja tegutsemine rangelt keelatud.

Siiski on Brasiilia keskpanga volitatud asutuste jaoks huvitav säte. Nad saavad pakkuda operaatoritele tehingukontosid, mis hõlbustavad auhinnaraha jagamist mängijatele. See protsess peab olema kiire, mängijatel on õigus saada oma võidud kätte kahe tunni jooksul pärast panuse võitmist.

Vastutustundliku hasartmängu edendamiseks on operaatoritel ülesandeks luua mängijatele virtuaalsed kontod, mis kirjeldavad üksikasjalikult nende kihlveotegevust, sealhulgas ajalugu, avatud panuseid ja rahalist tasakaalu viimase kolme aasta jooksul. Selle algatuse eesmärk on anda mängijatele ülevaade oma hasartmänguharjumustest ja edendada paremat finantsjuhtimist. Lisaks on operaatoritel keelatud pakkuda mängijate kontodel igasugust tasu.

Eeskirjade teine ​​kriitiline aspekt on nõue, et operaatorid säilitaksid vähemalt 5 miljoni R$ suuruse finantsreservi. See likviidsusriskide maandamiseks mõeldud reserv tuleb hoiustada Brasiilia keskpanga poolt heaks kiidetud finantseerimisasutuses ja hoida föderaalriigi võlakirjades, mis on teistest omandiõigusega kontodest selgelt eraldatud.

Edasised sammud ja tulevased eeskirjad

Brasiilia pühendumus turvalisemale ja õiglasemale online-hasartmängukeskkonnale ei lõpe siin. SPA on visandanud mitu rahapesu- ja terrorismivastase võitluse rahastamist käsitlevat pettusepoliitikat. Lisaks nõuavad hiljutised määrused, et hasartmängutööstust teenindavad andmekeskused asuksid Brasiilias, kuigi teatud tingimused võimaldavad andmeedastust välismaale.

Tulevikku vaadates eeldab tööstus hasartmängude reklaamimise reeglite avaldamist ja panust sotsiaalselt vastutustundlikesse eesmärkidesse. Neid arenguid oodatakse pikisilmi, kuna Brasiilia jätkab oma võrguhasartmängude raamistiku täiustamist, luues pretsedendi regulatsioonile, mis tasakaalustab tegevusvabaduse mängija ohutuse ja aususega.

Nende eeskirjade kehtestamine annab märku Brasiilia kindlameelsest seisukohast turvalise ja läbipaistva võrguhasartmänguturu loomisel. Maastiku arenedes peavad nii mängijad kui ka operaatorid olema kursis ja nende muutustega kohanema, tagades vastavuse ja kasutama reguleeritud keskkonna eeliseid.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused
2024-05-22

Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused

Uudised