Baccarat filmides läbi aastakümnete

Uudised

2021-07-14

Baccarat plahvatas 20. sajandi keskel Las Vegase hasartmängude areenile ja sellest sai kiiresti hitt. Poliitikutest ärimogulite ja kuulsuste juurde kogunes inimesi kasiinodesse, et proovida selles hasartmängu kaardimängus õnne. Baccarat on endiselt populaarne tänaseni, kuna reaalajas baccarati kasiinod meelitavad oma õiglast osa mängijatest.

Baccarat filmides läbi aastakümnete

Siin on mitu 20. ja 21. sajandi filmi, mida esitati baccarat hasartmängud.

James Bondi filmid

Ian Fleming, maailma debonairi salajase agenti looja, kellest sai teada kui James Bond, oli mängur ja paljud tema spioonilood olid mõjutatud kaaslastest kasiinomängijatest. Erinevad näitlejad on aastate jooksul James Bondi filmides kujutanud 007-d ja mõnes neist paindub ta oma baccarati strateegiaga.

Dr No (1962)

Esimeses Bondi-filmis tutvustati Sean Conneryt kui kuulsat spiooni. Film algab sellega, et Bond mängib baccarati versiooni nimega chemin de fer.

Äike (1965)

Selles filmis mängib Connery kui James Bond kaabaka vastu baccarati kaardimängus. Ta demonstreerib baccarat reeglite valdamist ja alistab Largo suurejooneliselt.

Tema Majesteedi salateenistuses (1969)

Austraalia näitleja George Lazenby võtab selles filmis James Bondi rolli. Portugalis Estorili kasiinos baccarat mängides kohtub ta Contessa Teresa di Vicenzoga (mängib Dianna Rigg), kellega ta hiljem abiellub.

Kuldsilm (1995)

James Bondi (mängib Pierce Brosnan) ja rivaalitseva spiooni Xenia Onnatopi (mängib Famke Janssen) vaheline baccarat-stseen on kuulus oma intiimse alatooniga. Samuti koosneb käsi, mida ta hoiab, kui Bond kasiinosse jõuab, kahest näokaardist ja seitsmest ehk 007.

Kasiino Royale (1967)

Baccarat mõjutab selle filmi, James Bondi filmide paroodia, peamisi süžee punkte. Eriti paistab silma üks stseen: kaabakarimäng kurikaela ja James Bondi palgatud baccarati prof Evelyn Tremble'i vahel.

Samuti väärib märkimist, et Casino Royale oli Ian Flemingi esimene James Bondi romaan, mis ilmus 1953. aastal. 2006. aasta filmimuudatuses, kus peaosa mängis Daniel Craig James Bondina, asendati raamatus olevad baccarat-stseenid piiranguteta Texasega Hold'em pokker.

Raske päevaöö (1964)

John Lennon, Paul McCartney, George Harrison ja Ringo Starr kirjutavad selle Richard Lesteri lavastatud muusikalise komöödiafilmi pealkirjaks. Selles võidab McCartney "vanaisa" (mängib Wilfrid Brambell) baccarati lauas, hoolimata sellest, et näib, et see mäng pole talle tuttav.

Tipptund 3 (2007)

Selles märulikomöödiafilmis, kus peaosades on Chris Tucker ja Jackie Chan, mängib Tuckeri tegelane kasiinos baccaratit, püüdes naisele muljet avaldada. Kahjuks kaotab ta mängu (mida ta nimetab "baccarackiks").

Baccarati masin

2020. aastal nõustus auhinnatud Aasia-Ameerika näitleja ja muusik Awkwafina mängima Baccarat Machineis. Film saab inspiratsiooni Cheung Yin "Kelly" Suni elust, partnerlusest legendaarse baccarati ja pokkerimängija Phil Iveyga ning kinnisideest suurte kasiinode peksmise vastu. Alates 2021. aasta keskpaigast kirjutab stsenaariumi Andy Bellin ja film on endiselt tootmiseelses etapis.

Mis on Dragon Bonus Side Bet
2021-12-15