Uudised

May 15, 2024

Atlantic City kasiinode külastajate arv langes, samal ajal kui võrguhasartmängud hüppavad

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Peamised pakkumised:

Atlantic City kasiinode külastajate arv langes, samal ajal kui võrguhasartmängud hüppavad
  • Atlantic City maakasiinodel on raskusi pandeemiaeelse külastajate arvu saavutamisega, hoolimata isikliku hasartmängutulu kasvust.
  • New Jersey online-hasartmängude ja spordiennustuste turg püstitasid uued rekordid, mis rõhutavad mängijate eelistuste muutumist.
  • Kavandatavad õigusaktid võivad New Jersey online-hasartmängude ja spordikihlvedude tulude puhul märkimisväärset maksutõusu näha.

Pidevalt arenevas hasartmängude maailmas on New Jersey südamest esile kerkinud põnev trend. Samal ajal kui osariigi online-hasartmängude turg lööb jackpoti jackpoti järel, on Atlantic City ikoonilistel kasiinodel ees teistsugune õnn. New Jersey mängude jõustamise osakonna (DGE) hiljutised arvud on maalinud sellest kontrastsest varandusest ereda pildi, andes märku seismilisest nihkest selles, kus ja kuidas mängurid oma panuseid teevad.

Digitaalne kullapalavik

Märts oli New Jersey virtuaalsete kasiinode ja spordiennustuste jaoks verstapostikuu, püstitades uue igakuise rekordi kasiinomängudelt võidetud 197 miljoni dollari ja 1,33 miljardi dollari suuruse spordiennustustega. See hüppeline kasv piirab kvartalit, mil online-hasartmängutulu kasvas eelmise aastaga võrreldes 19,4%, kusjuures esikohal on online teenindusajad. Kasiinovõitude, Interneti-hasartmängude ja spordiennustuste kogutulu ületas 526 miljonit dollarit, mis tähendab 8,1% kasvu võrreldes 2023. aasta märtsiga.

Atlantic City segakott

See pole aga kõik Atlantic City maismaakasiinode šampanja- ja ruletirattad. Vaatamata isiklike hasartmängude tulude 5% kasvule eelmise aastaga võrreldes, ulatudes märtsis 239 miljoni dollarini, on pandeemia vari endiselt suur. Linna üheksast kasiinost vaid kaks ületasid oma pandeemiaeelsed isiklikud võidud, mis viitab külastajate kõhklustele täies jõus naasta.

New Jersey hasartmängumaastiku tulevik

Online-hasartmängude kasvav edu New Jerseys koos võimaliku maksutõusuga 15%-lt ja 13%-lt 30%-le hasartmängu brutotuludest, nagu pakkus välja senaator John McKeon, võib osariigi hasartmängude tuleviku ümber määratleda. Kuna digitaalsed mänguautomaadid ja spordiennustused on juhtivad, seisavad Atlantic City kasiinod silmitsi väljakutsega kohaneda maastikuga, kus hiireklõps on muutumas atraktiivsemaks kui kasiinopõranda põnevus.

Lugu kahest tööstusharust

Atlantic City maapealsete kasiinode ja New Jersey online-hasartmängusektori vastandlikud käekäigud rõhutavad laiemat nihet hasartmängutööstuses. Kuna veebiplatvormid jätkavad rekordite püstitamist ja mängijate meelitamist pakutava mugavuse ja mitmekesisusega, peavad traditsioonilised kasiinod leidma uusi viise külastajate tagasi meelitamiseks. Kas täiustatud kogemuste, ainulaadsete vaatamisväärsuste või kasvava spordikihlvedude turu abil on Atlantic City kasiinod ristteel, liikudes traditsioonide ja uuenduste vahelises õrnas tasakaalus.

Edasi liikudes jääb õhku küsimus: kas Atlantic City suudab end taas uuesti leiutada või võtab digimaailm endale lõviosa New Jersey hasartmängusüdamest? Eks aeg näitab, aga üks on selge – kaardid on jagatud ja panused pole kunagi suuremad olnud.

Võtke meiega ühendust

Mida arvate sellest üleminekust maapõhistelt hasartmängudelt online-hasartmängudele? Kas arvate, et Atlantic City võib tagasi pöörduda või on võrgukihlvedude võlu liiga tugev, et vastu seista? Jagage oma mõtteid allolevates kommentaarides!

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused
2024-05-22

Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused

Uudised