Uudised

May 1, 2024

Aomeni mängutulud hüppavad hüppeliselt: sügav sukeldumine 2024. aasta esimese kvartali hüppesse

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Kasiinomängude dünaamilises maailmas on Macau hiljutine ootamatu rahaline kukkumine nagu kõrgete panustega põnevik. Enklaav, mida sageli nimetatakse "Aasia Vegaseks", on olnud tunnistajaks oma hasartmängu brutotulu (GGR) hämmastavale kasvule, eriti VIP-baccarati sektoris. Pakime lahti nende numbrite taga peituva tegevusrohke narratiivi, uurime kasiinomaailma titaanide mõju, arusaamu ja turuosade muutuvat liiva.

Aomeni mängutulud hüppavad hüppeliselt: sügav sukeldumine 2024. aasta esimese kvartali hüppesse

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Aomeni VIP baccarat GGR kasvas 2024. aasta esimeses kvartalis 68% aastas.
  • Macau kasiinode GGR kogusumma ulatus esimeses kvartalis ligikaudu 7,11 miljardi dollarini.
  • Mänguautomaatide tulud kasvasid samuti 31,5% võrreldes 2023. aasta I kvartaliga.
  • Peamised tegijad, nagu MGM, Wynn ja SJM, on suurendanud oma turuosa, mis näitab lisatasu juhitud taastumist.

VIPide tõus

2024. aasta esimeses kvartalis VIP baccarat GGR peaaegu kahekordistus, ulatudes veidi alla 14,38 miljardi miljoni dollari (1,78 miljardi dollari) võrra, võrreldes eelmise aasta 8,57 miljardi dollariga (1,06 miljardi dollariga). Ainuüksi see segment moodustas sel perioodil veerandi kogu kasiino GGR-st, mis näitab kõrgete panustega mängude luksuslikku võlu.

Lai kasvuspekter

Peale baccarat ulatus Macau kasiinode kogu GGR, mis hõlmab erinevaid mängutegevusi, 57,33 miljardit MOP-i (7,11 miljardit dollarit). Ka mänguautomaadid liitusid ralliga 31,5% tulude kasvuga, mis tõstab esile laialdast mänguhimu.

Stabiilsus infrastruktuuris

Vaatamata muljetavaldavale finantsakrobaatikale jäi reaalajas mängulaudade ja mänguautomaatide arv muutumatuks, mis tähendab konsolideerumisfaasi ja võib-olla strateegilist pausi Macau kasiinomaastikku iseloomustanud lakkamatus laienemises.

Analüütiku vaatenurk

Goldman Sachs andis ülevaate, märkides esimese kvartali GGR 6% tõusu võrreldes eelmise kvartaliga, mis on tingitud külastatavuse taastumisest. Investeerimispank tõi esile lisatasu juhitud taastumise, kus võtmeisikud, nagu MGM, Wynn ja SJM, haarasid turuosast suuremad osad, osaliselt tänu sellistele strateegilistele algatustele nagu MGMi tähtsündmused ja SJMi "Üks SJM" strateegia.

Liivad turuosades

Turuosade narratiiv on eriti veenev, MGM China, Wynn Macau ja SJM Holdings saavutavad märkimisväärset kasumit. See nihe viitab tasulisele taastumisele, kuna need operaatorid on tuntud oma atraktiivsuse poolest turu tipptasemel segmendis. MGM-i strateegiad, sealhulgas kuulsuste kontsertide võimendamine, on toonud kasu, näitlikustades mitte-mänguliste atraktsioonide tähtsust külastajate meelitamisel.

Tee Ees

Aomeni kasiinosektor peesitab jõulise taastumise säras, kerkivad esile küsimused jätkusuutlikkuse ja laiemate majandustegurite, sealhulgas Hiina luksuskulude suundumuste võimaliku mõju kohta. Massturu GGR, eriti esmaklassilise massisegmendi, vastupidavus pakub optimismi sära tasakaalustatud taastumiseks. VIP-segmendi kõikuv õnn tuletab meile aga meelde kõrgete panustega mängude loomupärast volatiilsust.

Võtke meiega ühendust

Mida arvate Macau hasartmängutulude hüppelise kasvu kohta? Kas see annab märku kasiinotööstuse pikaajalisest buumist või on silmapiiril väljakutseid? Jagage oma mõtteid ja teadmisi allpool.

(Aomeni reguleeriv asutus, hasartmängude järelevalve ja koordineerimise büroo ehk DICJ, teatas nendest leidudest esmakordselt.)

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused
2024-05-22

Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused

Uudised