SA Gaming lisab Speed Euro Baccarat SA Euro Live Stuudiosse

Reaalajas

2021-08-04

Baccarat kutsub esile sära ja glamuuri pilte. See on kaardimäng, mis õhutab rafineeritust ja toob meelde üheksakümnestesse riietatud kannulisi mängijaid, tänu mitte vähesel määral selle kujutamisele filmides nagu James Bondi filmid.

SA Gaming lisab Speed Euro Baccarat SA Euro Live Stuudiosse

Aastakümnete jooksul on baccarat jätkuvalt populaarsust kogunud nii tavaliste mängijate kui ka kõrgete mängijate seas. Digitaalse tehnoloogia areng ei ole selle atraktiivsus vähenenud. Tegelikult on see sageli osa reaalajas online-kasiinode mängude nimekirjast.

Kiire Baccarat SA Gamingu poolt

Nüüd, võrgus baccarat stseeni on veelgi põnevamaks teinud SA Gaming oma Speed Baccarati kasutuselevõtuga. Puudub märkimisväärne õppimiskõver, millest üle saada, kuna Speed Baccarat järgib baccarati standardreegleid.

See, kuidas Speed Baccarat eristab, on oma loendusaeg. Tavalistes baccarat-mängudes on loendur 30 sekundit vooru kohta. Kiirus Baccarat ajab seda aega kümne sekundiga, seega on iga vooru tagasiarvestusaeg 20 sekundit. Seetõttu saavad baccarati fännid mängida rohkem mänge ja kasutada ära rohkem võimalusi võiduks.

Kiirus Baccarat SA Euro juures

Mäng on saadaval tabelites E09 ja E10 aadressil SA Euro. See on SA Gamingi tipptasemel fuajee Euroopas, kust mänge voogesitatakse otseülekandes ja katkematult mängijate lauaarvutitesse või mobiilseadmetesse.

Stuudio on kujundatud Euroopa stiilis ja seal osalevad Euroopa edasimüüjad. Iga detail on kohandatud, et tuua Euroopa tunnetus live-kasiino kogemus. SA Euro on loodud samade kõrgete standardite järgi kui SA Gamingi Aasias elav stuudio.

Muud Live Baccarat mängud SA Gaming

SA Gamingu otseülekanne baccarat-stseen pakub hulgaliselt fantastilisi funktsioone. Kümme peamist teekaarti, kaheksa mängukaartide pakki, võimalus teha mitu panust kuni 16 bakara lauale on vaid mõned neist. Lisaks on mänge tasuta proovida, nii et mängijad saavad oma baccarati strateegiat harjutada ja arendada, ilma et oleks vaja oma rahakassat ohtu seada.

Lisaks Speed Baccaratile pakub SA Gaming ka paar muud live-baccarat variatsiooni:

  • Cow Cow Baccarat - Baccarat kohtub selles ainulaadses mängus Aasia pokkeri variatsiooniga Cow Cow. Mängijad võivad oodata põnevust ja pinget, sest panuste koefitsiendid, mis võivad ulatuda 9: 1-ni, jäävad peidetud seni, kuni kaardid on avaldatud.
  • Komisjoni Baccarat puudub - kuna pankuri võidu korral komisjonitasusid ei võeta, on selle variatsiooni väljamakse 1: 1. Ja kui on viigiline, saavad mängijad, kes panustasid pankurile, oma panused tagasi saada.

SA Gamingu kohta

2009. aastal asutatud SA Gaming asub Filipiinidel ja omab Filipiini lõbustus- ja mängukorporatsiooni (PAGCOR) litsentsi. Aasias populaarne see online-kasiinomängude tarkvara pakkuja on ka Läänes ja teistes maailma piirkondades sisse tunginud, pakkudes oma mänge ülemaailmsetes veebikasiinodes.

SA Gaming on võitnud mitmeid iGamingi valdkonna auhindu, sealhulgas GA Gaming Awards, Malta Gaming Awards ja Asia Gaming Awards. Kvaliteetsete mängude pakkumisega on SA Gaming teeninud oma koha parimate seas.

Mis on Dragon Bonus Side Bet
2021-12-15