Põhistrateegia

October 6, 2021

Punto Banco ülevaade: kõige tavalisem Baccarat variatsioon

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Punto Banco on levinud variant baccarat USA -s, Suurbritannias ja Austraalia kasiinodes. Mängu mängiti esmakordselt Argentinas enne USA -sse sisenemist 1950ndatel. Tehnoloogia areng on näidanud, et tarkvaraarendajad tegid mängu veebiversiooni. Täna saate mängida Punto Banco otseülekannet paljudes USA virtuaalsetes kasiinodes. Üks põhjus, miks mäng mängijaid köidab, on käikude õppimise lihtsus. Lugege Punto Banco põhiliste käikude, reeglite ja algajate näpunäidete kohta, mis aitavad teil mängu juhtida.

Punto Banco ülevaade: kõige tavalisem Baccarat variatsioon

Mängu kirjeldus

Sarnaselt baccaratile panustavad punto banco mängijad maja vastu. Sellisena on mäng väga erinev pokkerist, kus mängijad panustavad üksteise vastu. Pankur esindab maja, seega nimi "banco" ja "punto" viitavad mängijatele.

Punto banco võitja tõmbab esimesena lõhkemata kaardid üheksa või lähima üheksa väärtuses.

Internetis Punto Banco

Punto Banco reaalajas versioon on väga sarnane mänguga füüsilises kasiinos. Kõik panused on samad. Lisaks segab pankur reaalajas, segab kaarte ja lõikab. Live-kasiinod lisavad mängule sotsiaalse aspekti reaalajas vestluse nupu, erinevate vaatenurkadega HD-kaamerate ja realistlike heliefektide kaudu.

Online Punto Banco võimaldab mängijatel oma oskusi proovile panna demorežiimis. Seal saate mängida ilma sissemakseta ja üle minna pärisraha panustele, kui tunnete end piisavalt enesekindlalt. Lisaks saavad mängijad probleemide ilmnemisel abi otsida klienditeenindajalt või pankurilt.

Kaardi edetabel Punto Bankos

Punto Banko ässade väärtus on üks. Kuningal, kuningannal ja Jackil pole väärtust. Kõigil teistel nummerdatud kaartidel on väärtus, mis on esiküljele tembeldatud.

Käsiväärtuse arvutamine Punto Bancos

Iga käe väärtuse saamiseks liidke kahe esimese kaardi väärtus. Vastavalt reegels, ühegi käe väärtus ei tohi olla suurem kui kümme. Seega, kui kahe kaardi summa on suurem kui 10, lahutage tegeliku väärtuse saamiseks summast kümme.

Põhireeglid ja lisakaardid

Siin on mõlema poole reeglid. Pange tähele, et mõnel juhul on mängijal või pankuril lubatud tõmmata lisakaart:

Mängijale kehtivad reeglid

 • Kui mängijal on käsi, mille koguväärtus on alla viie, tõmbab ta kolmanda kaardi.
 • Kui käe koguväärtus on kuus või seitse, peab mängija seisma
 • Kui käe väärtus on väike loomulik (kaheksa) või suur loodus (üheksa), võidab mängija

Reeglid, mis kehtivad pankurile

 • Kui pankurikäe summa on null kuni kolm, loositakse kolmas kaart sõltumata mängija käest.
 • Kui pankurikäe kogusumma on neli, tõmmatakse kolmas kaart, kui mängija käsi on kaks kuni seitse.
 • Kui pankuril on viis, tõmmatakse kaart ja mängija käe väärtus on neli kuni seitse.
 • Pankuri käsi, mille kogusumma on kuus, ja mängija käsi, mis on kuus või seitse, võimaldab kolmanda kaardi välja tõmmata, kui mängija on juba kolmanda kaardi välja võtnud ja kogusumma on tehtud kõigi kolme kaardiga.
 • Pankur peab seisma, kui käsi on seitse.
 • Väärtus kaheksa või üheksa tähendab, et nii pankur kui mängija seisavad.

Punto Banco väljamakse

Mängu lõpus valitakse võitja. Siin on väljamakse suhe iga võimaliku tulemuse kohta:

 • Punto panused maksavad 1: 1
 • Banco panused maksavad 19:20
 • Egalite panused maksavad 8: 1

Paar asja, mida tähele panna

Maja võtab banco panusest 5% vahendustasu enne võitjate maksmist igas voorus. Võrdse tulemuse korral makstakse ainult egalite panuse teinud mängijad. See ei tähenda, et banco ja punto panused lähevad kaotsi. Selle asemel saavad mängijad võimaluse oma panuseid muuta, taganeda või neid järgmiseks vooruks kasutada.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
Mis on Dragon Bonus Side Bet
2021-12-15