Kuidas mängida

November 24, 2021

Live Speed Baccarat mängu põhijuhend

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Live diileriga kasiinodes on baccarat olnud üks kiiremaid mänge. Selles mängus mängitakse tavaliselt 75–90 kätt tunnis.

Live Speed Baccarat mängu põhijuhend

Live-baccarat seevastu saab palju kiiremini joosta!? Reaalajas baccarat on palju kiirem kui traditsiooniline baccarat, kuna seda mängitakse reaalajas.

Lugege järgmist juhendit, kui olete kunagi tahtnud baccarat mängida kiiremas tempos. Selles käsitletakse reaalajas kiirbaccarati põhitõdesid ja ka seda, kas seda tasub mängida või mitte.

Live Speed Baccarat põhitõed

Live speed baccarat on see, mida selle nimi viitab: otse! Selles mängu versioonis istuvad mängijad laua ümber koos live-diileriga, kes vastutab kaartide jagamise ja panuste kogumise eest.

Mängijad panustavad üksteise vastu ja neil on võimalus teha külgpanuseid, mis mõjutavad nende võiduvõimalusi. Kiirbaccarati mängude reeglid on sarnane tavalise baccarat reeglitega, kuid on mõningaid erinevusi.

Üks peamisi erinevusi reaalajas kiirbaccarati ja tavalise baccarat'i vahel on see, et mängu mängitakse pigem reaalajas kui mitme vooru jooksul.

See tähendab, et iga käsi jagatakse ja lahendatakse kohe pärast selle tekkimist. Enne järgmise vooru algust pole ooteaega.

Teine asi, mis muudab reaalajas kiirbaccarati tavalisest baccarat'ist erinevaks, on asjaolu, et kõik otsused teeb otsediiler.

Mängija ei tee ühtegi otsust selle kohta, millal lüüa või seista. Selle asemel määrab diiler need asjad praegusel jaotusel panustatud rahasumma põhjal.

Kui diiler otsustab mängija panuse tagasi maksta, siis tabab ta tekki. Kui diiler otsustab sööta, jääb mängija püsti.

Diiler kogub kokku ka jaotuse ajal tehtud panused. Ta võib seda teha, asetades žetoonid laua tühjale kohale või kasutades oma žetoone.

Reaalajas kiirbaccarati pakutakse tavaliselt ainult kõrgetasemelistes kasiinodes. Tavaliselt leidub neid suurtes ruumides, kus on palju laudu.

Tavaliselt töötab iga laua taga mitu edasimüüjat. Iga diiler vastutab kaartide jagamise, panuste tegemise ja võitude kogumise eest.

Peaksite teadma, et reaalajas baccarat on kallim kui tavaline baccarat. Kiirbaccarati reaalajas mängimiseks on vajalik 100-dollarine minimaalne panus.

Reaalajas kiirbaccarati mängimise keskmine hind on vahemikus $ 1,50 kuni $ 3,00 käe kohta.

Live Speed Baccarat eelised

  • Kiirem mäng – reaalajas baccarat võimaldab mängijatel nautida kaardi loosimise jälgimise põnevust.
  • Rohkem tegevust – mängijad saavad vaadata, kuidas tegevus otse nende ees toimub. See annab neile parema ülevaate sellest, kuidas mäng välja tuleb.
  • Ooteaeg puudub – reaalajas kiirbaccaratis ei pea mängijad ootama jaotuse lõpuni, et näha, kuidas mäng välja kukkus.
  • Lower House Edge – Kuna reaalajas baccarat'is on maja eelis madalam kui tavalises baccarat'is, peetakse seda sageli turvalisemaks.
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Rahapesu ja Las Vegase kasiinode keeruline võrk: sügav sukeldumine
2024-06-05

Rahapesu ja Las Vegase kasiinode keeruline võrk: sügav sukeldumine

Uudised