Kuidas mängida

September 8, 2021

Baccarat mängus: mida teha ja mitte

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Mängija vajab distsipliini, et teenida mis tahes pokkerilauas märkimisväärset kasumit, isegi töötava strateegia korral. Mõne põhioskuse ülevaatamine annab teile täiendava eelise. Pealegi aitab kõik, mida teha ja mida mitte, analüüsida, et teada saada, millal lauast lahkuda.

Baccarat mängus: mida teha ja mitte

Mida peab Baccarat -näidend teadma

Online Baccarat on populaarne mängijate seas, kes naudivad aeglase tempoga mänge, millest on lihtne aru saada ja mida on lihtne mängida. Sellegipoolest püüab iga Baccarat lauas osaleja võita ja võimalusel suurendada oma raha. Mängijad, kes veedavad aega mängus oma taktika täiustamiseks, on paremad, et tulla võitjaks. Siin on põhitõed:

Panustamisvõimalused Baccaratis

Baccarati igas voorus valivad mängijad panuse ühele kolmest võimalusest; Pankur, mängija või lips. Igal panusel on erinevad koefitsiendid, mängija ja pankur on kõige kasumlikumad võimalused. Enne mängu alustamist peavad mängijad tutvuma reeglitega, mis kehtivad Baccarat variatsiooni ja kasiino väljamaksevõimaluste kohta.

Siin on mõned levinumad oskused, mis aitavad teil lauale jääda:

  1. Vältige viigipanuseid - Kasiinooperaatorid kasutavad uhket graafikat ja atraktiivseid numbreid, et meelitada mängijaid panustama suurtele panustele, kus majal on ülekaal. Baccarati mängus loetakse viigipanus üheks halvimaks panuseks, kuhu oma raha panna. Siiski leiad, et seda turustatakse kui kõige tulusamat võimalust raha teenida. Tasavägise panuse võitmiseks peavad teie ja pankurite käed olema võrdsed, mis tähendab, et koefitsient on 8: 1. Tootlikkus varieerub sõltuvalt panustatud summast. Näiteks viigipanus 85,64% tootlusega tähendab seda, et saate 100 dollari suuruse panuse eest tagasi napid 85,64 dollarit.

  2. "Panustage ainult sellele, mille võite kaotada" - Baccarat on mäng, mis põhineb puhtalt juhusel, mis tähendab, et tulemust on peaaegu võimatu ennustada. Seetõttu peaksite kaaluma iga panust eraldi, selle asemel et eeldada, et erinevad panused on omavahel seotud. Pankuri pidev kaotuste seeria ei tähenda, et nad järgmisel panusel võidavad. Samuti ei tähenda mängija, kellel on võiduseeria, et nad peagi kaotavad. Selle asemel, et eelmiste voorude tulemuste põhjal panust suurendada või vähendada, peaksid mängijad jagama oma pangakontot võrdseteks osadeks ja tegema sarnase suurusega panuseid.

  3. Hoidke oma kasumi- ja kahjumiraamatud alati kontrolli all - Komisjonitasud kehtivad pankuripanustele ja annavad tagasi väikese protsendi kasiinomängijate võitudest. Enamik kasiinosid kogub iga mängija eest komisjonitasu ja võtab selle mängimise lõpetamisel tasu. Kui mängijad on mänguga liiga hõivatud, võivad nad kaotada ülevaate sellest, kui palju komisjonitasusid nad võlgnevad. Ärge olge mängija, kes jõuab mängu lõpus kasiinole võlgu. Jälgige summat, mille olete kasiinole võlgu, lisades iga vooru lõpus vahendustasusid.

  4. Ärge tehke pärast panuse kaotamist rumalaid otsuseid - Panuse suuruse kahekordistamise loogika seisneb eelmistes voorudes tekkinud kahjude taastamises. See võib tunduda hea mõte, kuid see pole nii. Kuna Baccaratis ei saa tulemust ennustada, on mängijatel kahekordse panusega võrdsed võimalused võita ja kaotada. Pealegi ei võeta panuse kahekordistamisel arvesse pankuripanuste vahendustasuna mahaarvatavat summat.

Kokkuvõte Distsipliin on iga kasiinomängu puhul esmatähtis. Õppige laualt lahkuma, kui kahjum on teie pangakontori vastu või kui kasum on märkimisväärne. Võtke aega kõigi oskuste omandamiseks, mis aitavad teil baccarat -laudadest suurema pangajäägiga lahkuda. Mängige alati vastutustundlikult.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused
2024-05-22

Mängu muutja: Bulgaaria uued hasartmänguseadused

Uudised