Kasiino

December 15, 2021

Mis on Dragon Bonus Side Bet

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Baccarat on lihtsustatud mäng lihtsate panustamisreeglitega ja mõnevõrra madala väljamaksega. Sellest hoolimata muudavad mõned kõrvalpanused lihtsuse põnevaks ja muudavad mängu atraktiivsemaks mängijatele, kes soovivad rohkem raha võita.  

Mis on Dragon Bonus Side Bet

Draakoni boonus on üks näide tulutoovast kõrvalmängust. See täiendav panus annab võidumarginaali alusel paremat kasumit kui tavalised mängija ja pankuri panused.

Mõned maailma populaarseimad online kasiinod pakkuda draakoni külgpanust Aasias ja Austraalias. Kavatseme selle toimimise kohta üksikasjalikumalt jagada, kui jätkate lugemist.

Kuidas Dragon Bonus töötab?

Seda tüüpi panused tehakse mõnes online kasiinos maja vastu. Maja kaotab selle panuse, kui neil on negatiivne tulemus või kui nende punktide kogusumma ületab jagatud kaartide arvu. Kui aga maja võidab, siis panus maksab isegi raha. Teisisõnu, maja ei võta riski, kuid teenib panusest siiski kasumit.

Draakoni boonuse panuse tegemiseks peavad mängijad esmalt valima mängija ja pankuri valikute vahel. Need valikud määravad, kas draakoni boonust mängitakse panga või mängija vastu. Draakoni boonuse panus on saadaval ainult panga vastu mängides.

Draakoni boonuse panuse tegemisel valib mängija summa, mille ta soovib panustada. Draakoni boonuspanuseid on kahte tüüpi: fikseeritud koefitsientidega ja muutuvate koefitsientidega. Mõlemat tüüpi draakoni boonuspanustel on erinevad koefitsiendid olenevalt käe tulemusest.

Fikseeritud koefitsientide draakoni boonuspanus

Fikseeritud koefitsiendiga Dragon Bonus panusel on iga võimaliku tulemuse eest määratud väljamakse. Näiteks kui mängija otsustab ühe käega panustada 100 dollarit, saavad nad võidu korral kas 0 või 200 dollari suuruse väljamakse. Kui nad aga kaotaksid, makstakse neile 100 dollarit tagasi.

Muutuva koefitsiendiga draakoni boonuspanus

Muutuva koefitsiendiga Dragon Bonus ennustus pakub suuremat paindlikkust kui selle fikseeritud koefitsientidega vaste. Selle asemel, et saada ettemääratud väljamakset, võimaldavad need panused mängijatel valida täpse protsendi oma võitudest. Seega 200 dollari tagamise asemel võib mängija teenida kuni 300 dollarit. See on päris hea tootluspotentsiaal ja võib olla kasulik mängijatele, kes loodavad oma panustest rohkem kasu saada.

Kust leida Dragon Bonus Baccarat mänge?

Paljud online kasiinod pakuvad Dragon Bonus Baccarat. Kinnitamaks, kas teie soovitud online kasiino pakub Dragon Bonus Baccarat, võite kasiino fuajees otsida sõna "draakoni boonus". Teise võimalusena vaadake meie soovitatud veebikasiinode loendit.

Saate mängida Dragon Bonus Baccarat nutitelefoni kasutades või tahvelarvutit. Sellegipoolest soovitame tasuta versiooni alla laadida, et saaksite enne sissemaksete tegemist mängu testida.

Samuti pole draakoniboonuste puhul maksimaalset panuse limiiti. Siiski soovitame hoida oma panustamislimiidid mõistlikud.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
Baccarati lühijuhend mittehasartmängijatele
2021-12-08