Marathonbet lisab reaalajas diilerimängud koos Vivo Gaminguga

2021-08-19

Marathonbet, suur online -hasartmängude operaator, on laiendanud oma pakkumisi, lisades oma tegevusele live -diileri mängude segmendi koostöös silmapaistva live -kasiinoteenuse pakkuja Vivo Gamingiga.

Tehing, mis kuulutati välja 2021. aasta mais, võimaldab Marathonbetil oma live -kasiinot täiendada rohkem kui 20 online -baccarat -lauaga Vivo Gaming. Samuti lisandub Marathonbeti live -diilerimängude tallisse kümme Vivo Gaming online -ruletilauda.

Lisaks kaasab Marathonbet ka erinevaid online slotimänge RNG kolmanda osapoole tarkvara pakkujalt Platipus. Nende hulka kuuluvad sellised pealkirjad nagu Lucky Cat ja Pirate's Map ning kingituste keerutused, tasuta keerutused, mängusisesed jackpotid ja boonusmängud.

Vastastikused eelised

Marathonbeti turundusjuhi Victor Sierra Reyesi sõnul on ettevõttes kõik tehingust põnevil. Lisaks loodab Marathonbet kasu saada Vivo Gamingu laialdastest valdkonna kogemustest ja tohutust mänguvalikust.

Vahepeal väljendas Vivo Gamingu kontohalduse juht Nadine Thys kindlustunnet oma ettevõtte suutlikkuse üle pakkuda Marathonbetile teadmisi ja tehnoloogiat, mida see nõuab esmaklassilise live -kasiino pakkumise pakkumiseks. Samuti avaldas ta tunnustust ja heameelt Marathonbeti Vivo Gamingu valiku üle, et olla osa selle muljetavaldavast live -kasiino tegevuskavast ja edaspidisest õnnestumisest.

Marathonbeti kohta

1997. aastal asutatud Marathonbet on üks online -hasartmängude pioneeridest. Operaator on tuntud oma mängueelsete ja live-kihlvedude teenuste poolest, mis hõlmavad laia valikut spordi-, e-spordi- ja muid sündmusi oma veebipõhise spordiennustuse kaudu.

Marathonbetil on ka elav online -kasiino, mis pakub laia valikut erinevaid teenindusaegu ja muid RNG mänge. Kõiki neid, sealhulgas live-kasiinot, saab mängida lauaarvutites ning iPhone'ides, iPadides ja Android-toega nutitelefonides ning muudes mobiilseadmetes.

Rahvusvaheliselt tegutseval Marathonbetil on Curacao, Hispaania ja Valgevene valitsuste väljastatud litsentsid. Samuti on tal kontsessioon Itaalias tegutsemiseks.

Teave Vivo Gamingu kohta

Üks maailma juhtivaid live -kasiinotarkvara arendajaid ja pakkujaid, Vivo Gaming on selles valdkonnas tegutsenud rohkem kui 15 aastat. Selle ülemaailmne kohalolek hõlmab operatsioone USA -s, Inglismaal, Argentinas, Maltal, Filipiinidel ja mujal.

Vivo Gaming juhib kuut stuudiot, mis asuvad kolmel kontinendil. Üle 40 reaalajas edasimüüja tabeli edastatakse ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas Euroopa, Aasia ja Ladina -Ameerika stiilis, ning põnevust ja tegevust on alati saadaval. Veelgi enam, ettevõte pakub ka ebatavalisi live -mängude kontseptsioone, nagu elavad DJ -d, ja hooajalisi laudu, nagu jõulud, Hiina uusaasta ja Halloween.

Baccarat -entusiastid saavad valida mitme huvitava live -baccarat -variatsiooni hulgast, sealhulgas Big, Small, Banker Pair, Banker Bonus, Player Bonus ja Kumbki paar. Teised Vivo Gamingi edasimüüjate mängud on pokker, Andar Bahar, blackjack, Dragon Tiger, Teen Patti ja mitmed ruleti stiilid.

Vivo Gaming tarkvaratooted on kõik saadaval 178 fiat valuutas ja mitut tüüpi krüptovaluutades. Neid on ka rohkem kui kahes tosinas keeles. Ettevõtte live -kasiino tarkvara vastab Mani saare hasartmängude järelevalve komisjoni ja Bulgaaria hasartmängukomisjoni eeskirjadele.

Reaalajas
Mis on Dragon Bonus Side Bet
2021-12-15